Gemeentelijke groepen

  1.  Partido Popular (PP) - 9 raadsleden
  2.  Partido Socialista Obrero Español (PSOE) - 6 raadsleden
  3.  Ciudadanos (Cs) - 2 raadsleden
  4.  Defendamos Calpe - 2 raadsleden
  5.  Compromís - 2 raadsleden

 

Loading...

Gekozen kosten

Ana María Sala Fernández

Burgemeester

Ana María Sala Fernández

Burgemeester

Burgemeester-Voorzitter van de Gemeenteraad van Calp

  Dossier bekijken
Email: asala@ajcalp.es
Phone: +34 647 371 563

Juan Manuel del Pino López

Eerste loco-burgemeester

Juan Manuel del Pino López

Eerste loco-burgemeester

Plaatsvervangend gemeenteraadslid, integrale waterkringloop en milieu.

  Dossier bekijken
Email: jpino@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 513

Francisco Avargues Guardiola

Tweede loco-burgemeester

Francisco Avargues Guardiola

Tweede loco-burgemeester

Gedelegeerde wethouder van economische promotie (visserij, haven, midden- en kleinbedrijf en werkgelegenheid), toerisme, handel en Creama.

  Dossier bekijken
Email: favargues@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 497

Ana Isabel Perles Ribes

Derde loco-burgemeester

Ana Isabel Perles Ribes

Derde loco-burgemeester

Wethouder/schepen van Sociaal Beleid (Maatschappelijk Werk, Gelijke Kansen, Bezigheidscentrum), Gezondheid (Dierenbescherming), Feesten en personeelszaken.

  Dossier bekijken
Email: aperles@ajcalp.es
Phone: +34 648 252 754

Hilde Elisa Peter Backaert

Vierde loco-burgemeester

Hilde Elisa Peter Backaert

Vierde loco-burgemeester

Gedelegeerd raadslid van het Gemeentelijk Register, Inter. Residents, OAC, OMIC, Communicatie en Transp., Modernisering en Smart City.

  Dossier bekijken
Email: hbackaert@ajcalp.es
Phone: +34 607 857 378

Fernando Ortiz Morón

Vijfde loco-burgemeester

Fernando Ortiz Morón

Vijfde loco-burgemeester

Adjunct-wethouder voor aanbesteding, thesaurie, interne regeling en subsidies.

  Dossier bekijken
Email: fortiz@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 496

Noelia Císcar Martínez

Zesde burgemeester luitenant

Noelia Císcar Martínez

Zesde burgemeester luitenant

Gedelegeerd raadslid voor sociaal welzijn, gelijkheid, gezin (jeugd en adolescentie), burgerparticipatie en lokale, Agenda 21.

  Dossier bekijken
Email: nciscar@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 492

Rebeca Merchán Díaz

Zevende burgemeester luitenant

Rebeca Merchán Díaz

Zevende burgemeester luitenant

Gedelegeerd raadslid voor Onderwijs (AMPAS, Scholen, IES Ifach, Edificant en FPA), Hoofdkantoor van de Universiteit, Jeugd, Senioren en 

Verenigingen

  Dossier bekijken
Email: rmerchan@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 521

María Pilar Cabrera Bertomeu

María Pilar Cabrera Bertomeu

Gedelegeerde Wethouder van Cultuur (populair erfgoed en tradities), Dynamisering van de Oude Stad, Historisch en Monumentaal Erfgoed en Gemeentelijk Archief.

  Dossier bekijken
Email: mpcabrera@ajcalp.es
Phone: +34 672 718 200

Domingo Sánchez García

Domingo Sánchez García

Wethouder afgevaardigde van maritieme wandelingen, kwaliteit en stadsimago, begraafplaats, verkeer, veiligheid van burgers en mobiliteit, schoonmaak en afvalbeheer.

  Dossier bekijken
Email: dsanchezg@ajcalp.es
Phone: +34 647 371 557

Matías Torres Lloret

Matías Torres Lloret

Gedelegeerd Raadslid van Urbanisaties, Parken en Tuinen, Nood. en Civiele Besch., Open. Vervoer, Open. Verlichting, Zone Afgevaardigden, Wegschildering en Stranden.

  Dossier bekijken
Email: mtorresl@ajcalp.es
Phone: +34 647 371 562

Santos Antonio Pastor Morató

Santos Antonio Pastor Morató

Email: spastorm@ajcalp.es
Phone:

Ana María Magrañal Muñoz

Ana María Magrañal Muñoz

Email: amagranal@ajcalp.es
Phone:

Ralph Marco Bittner

Ralph Marco Bittner

Email: mbittner@ajcalp.es
Phone:

Ascensión López Moreno

Ascensión López Moreno

Email: aslopez@ajcalp.es
Phone: +34 667 660 059

Pau Marín Moragues

Pau Marín Moragues

Email: pmarin@ajcalp.es
Phone:

Carolina Devesa Ferrer

Carolina Devesa Ferrer

Email: cdevesa@ajcalp.es
Phone:

Joaquín Perles Pérez

Joaquín Perles Pérez

Email: xperles@ajcalp.es
Phone: +34 646 433 523

Carlos Ortín Tomás

Carlos Ortín Tomás

Email: cortin@ajcalp.es
Phone: +34 607 432 903

Francisco José Quiles Zaragoza

Francisco José Quiles Zaragoza

Email: fquiles@ajcalp.es
Phone:

Antonio Tur Pastor

Antonio Tur Pastor

Email: aturp@ajcalp.es
Phone: