César Sanchez

Alcalde

César Sanchez

Alcalde

Alcalde-President de la Corporació Municipal de l'Ajuntament de Calp

  Veure fitxa
Email: csanchez@ajcalp.es
Phone: +34 663 236 575

Ana Mª Sala Fernández

1a Tinent d'Alcalde

Ana Mª Sala Fernández

1a Tinent d'Alcalde

Regidora de Desenvolupament Intel·ligent del Territori, Mercats (a excepció dels del Nucli Antic), Aigües, Pimes, Autònoms i Ocupació. Mestresses de casa i Esports.

  Veure fitxa
Email: asala@ajcalp.es
Phone: 647371563

Manuel José Cabrera Fernández-Pujol

2r Tinent d'Alcalde

Manuel José Cabrera Fernández-Pujol

2r Tinent d'Alcalde

Regidor d'Hisenda (Intervenció, tresoreria i rendes), Règim Interior, Modernització i Transport Públic.

  Veure fitxa
Email: mcabrera@ajcalp.es
Phone: 607831229

Bernardo Moll Ivars

3er Teniente Alcalde

Bernardo Moll Ivars

3er Teniente Alcalde

regidor d'ordenació i protecció de territori (urbanisme, serveis tècnics. GIS, cadastre i habitatge) i cementeri.

  Veure fitxa
Email: bmoll@ajcalp.es
Phone: 647371549

Ana Isabel Perles Ribes

4a Tinent d'Alcalde Regidora

Ana Isabel Perles Ribes

4a Tinent d'Alcalde Regidora

Regidora de política social (serveis socials, igualtat, centre ocupacional), sanitat (protecció animal), festes i recursos humans.

  Veure fitxa
Email: aperles@ajcalp.es
Phone: 648252754

Jan Michel Remi van Parijs

5é Tinent d'Alcalde

Jan Michel Remi van Parijs

5é Tinent d'Alcalde

Regidor de turisme, platges i medi ambient.

  Veure fitxa
Email: jvparijs@gmail.com
Phone: 647371550

Hilde Elisa Peter Backaert

6a Tinent d'Alcalde

Hilde Elisa Peter Backaert

6a Tinent d'Alcalde

Regidora de la OAC, Padró, Atenció al Resident, Relacions amb les confessions religioses i comunicació.

  Veure fitxa
Email: hbackaert@ajcalp.es
Phone: 607857378

Domingo Sánchez García

7é Tinent d'Alcalde

Domingo Sánchez García

7é Tinent d'Alcalde

Regidor de qualitat urbana, parcs i jardins.

  Veure fitxa
Email: dsanchezg@ajcalp.es
Phone: 647371557

Matías Torres Lloret

Matías Torres Lloret

Regidor d'urbanitzacions, neteja viària, fem, pintura vial i Protecció Civil.

  Veure fitxa
Email: mtorresl@ajcalp.es
Phone: 647371562

María Pilar Cabrera Bertomeu

María Pilar Cabrera Bertomeu

Regidora Delegada de Cultura, Educació, Joventut.

  Veure fitxa
Email: mpcabrera@ajcalp.es
Phone: 672718200

Carole Elizabeth Saunders

Carole Elizabeth Saunders

Regidora Delegada de Participació Ciutadana, Transparència, Associacionisme i Majors.

  Veure fitxa
Email: csaunders@ajcalp.es
Phone: 647371581

Pedro Jaime Fernández Crespo

Pedro Jaime Fernández Crespo

Regidor de seguretat ciutadana, i trànsit.

  Veure fitxa
Email: pfernandez@ajcalp.es
Phone: 607451932

Santos Antonio Pastor Morató

Santos Antonio Pastor Morató

Oposició

  Veure fitxa
Email: spastorm@ajcalp.es
Phone:

Miguel Ángel Vives Mauri

Miguel Ángel Vives Mauri

Regidor Delegat de Pesca, Agricultura i Dinamització del Nucli Antic.

  Veure fitxa
Email: mvives@ajcalp.es
Phone: 607427632

María José Femenía Santacreu

María José Femenía Santacreu

Oposició

  Veure fitxa
Email: mfemenia@ajcalp.es
Phone:

José Carlos Alonso Ruiz

José Carlos Alonso Ruiz

Oposició

  Veure fitxa
Email: jalonso@ajcalp.es
Phone: 965836161

Ascensión López Moreno

Ascensión López Moreno

Oposició

  Veure fitxa
Email: aslopez@ajcalp.es
Phone: 667660059

Juan Cañas Salcedo

Juan Cañas Salcedo

Oposició

  Veure fitxa
Email: jcanas@ajcalp.es
Phone: 607 71 41 69

Linda Margaret Herrada Keen

Linda Margaret Herrada Keen

Oposició

  Veure fitxa
Email: lherrada@ajcalp.es
Phone:

Joaquín Perles Pérez

Joaquín Perles Pérez

Oposició

  Veure fitxa
Email: xperles@ajcalp.es
Phone: 646433523

Carlos Ortín Tomás

Carlos Ortín Tomás

Oposició

  Veure fitxa
Email: cortin@ajcalp.es
Phone: 607432903