Grups Municipals

  1.  Partido Popular (PP) - 9 concejales
  2.  Partido Socialista Obrero Español (PSOE) - 6 concejales
  3.  Ciudadanos (Cs) - 2 concejales
  4.  Defendamos Calpe - 2 concejales
  5.  Compromís - 2 concejales

 

Loading...

Càrrecs Electes

Ana Mª Sala Fernández

Alcaldessa

Ana Mª Sala Fernández

Alcaldessa

Alcaldessa

  Veure fitxa
Email: asala@ajcalp.es
Phone: +34 647 371 563

Juan Manuel del Pino López

1r Tinent d'Alcalde

Juan Manuel del Pino López

1r Tinent d'Alcalde

Regidor Delegat de Territori, Cicle Integral de l'Aigua i Medi Ambient.

  Veure fitxa
Email: jpino@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 513

Francisco Avargues Guardiola

Second Deputy Mayor

Francisco Avargues Guardiola

Second Deputy Mayor

Regidor Delegat de Promoció Econòmica (pesca, port, xicoteta i mitjana empresa i ocupació), Turisme, Comerç i Creama.

  Veure fitxa
Email: favargues@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 497

Ana Isabel Perles Ribes

3r Tinent d'Alcalde

Ana Isabel Perles Ribes

3r Tinent d'Alcalde

Regidora Delegada de Festes, Esports i Temps lliure, Recursos Humans i Salubritat pública (Protecció Animal)

  Veure fitxa
Email: aperles@ajcalp.es
Phone: +34 648 252 754

Hilde Elisa Peter Backaert

4t Tinent d'Alcalde

Hilde Elisa Peter Backaert

4t Tinent d'Alcalde

Regidora Delegada de Padró Municipal, Residents Inter., OAC, OMIC, Comunicació i Transp., Modernització i Smart City.

  Veure fitxa
Email: hbackaert@ajcalp.es
Phone: +34 607 857 378

Fernando Ortiz Morón

5è Tinent d'Alcalde

Fernando Ortiz Morón

5è Tinent d'Alcalde

Regidor Delegat de Contractació, Hisenda, Règim Interior i Subvencions.

  Veure fitxa
Email: fortiz@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 496

Noelia Císcar Martínez

6è Tinent d'Alcalde

Noelia Císcar Martínez

6è Tinent d'Alcalde

Regidora Delegada de Benestar Social, Igualtat, Família (infància i adolescència), Participació Ciutadana i Agenda 21 Local.

  Veure fitxa
Email: nciscar@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 492

Rebeca Merchán Díaz

7è Tinent d'Alcalde

Rebeca Merchán Díaz

7è Tinent d'Alcalde

Regidora Delegada d'Educació (AMPAS, Col·legis, IES Ifach, Edificant i FPA), Seu Universitària, Joventut, Majors i Associacions.

  Check file
Email: rmerchan@ajcalp.es
Phone: +34 663 212 521

María Pilar Cabrera Bertomeu

María Pilar Cabrera Bertomeu

Regidora Delegada de Cultura (patrimoni popular i tradicions), Dinamització del Nucli Antic, Patrimoni Històric i Monumental i Arxiu Municipal.

  Veure fitxa
Email: mpcabrera@ajcalp.es
Phone: +35 672 718 200

Domingo Sánchez García

Domingo Sánchez García

Regidor Delegat de Passejos Marítims, Qualitat i Imatge Urbana, Cementeri, Trànsit, Seguretat Ciutadana i Mobilitat, Neteja i Gestió Residus.

  Veure fitxa
Email: dsanchezg@ajcalp.es
Phone: +34 647 371 557

Matías Torres Lloret

Matías Torres Lloret

Regidor Delegat d'Urbanitzacions, Parcs i Jardins, Emergències i Prot. Civil, Transport Púb., Enllumenat Púb., Del. de Zona, Pintura Vial i Platges.

  Veure fitxa
Email: mtorresl@ajcalp.es
Phone: +34 647 371 562

Santos Antonio Pastor Morató

Santos Antonio Pastor Morató

Oposició

  Veure fitxa
Email: spastorm@ajcalp.es
Phone:

Ana María Magrañal Muñoz

Ana María Magrañal Muñoz

Oposició

  Veure fitxa
Email: amagranal@ajcalp.es
Phone:

Ralph Marco Bittner

Ralph Marco Bittner

Oposició

  Veure fitxa
Email: mbittner@ajcalp.es
Phone:

Ascensión López Moreno

Ascensión López Moreno

Oposició

  Veure fitxa
Email: aslopez@ajcalp.es
Phone: +34 667 660 059

Pau Marín Moragues

Pau Marín Moragues

Oposició

  Veure fitxa
Email: pmarin@ajcalp.es
Phone:

Carolina Devesa Ferrer

Carolina Devesa Ferrer

Oposició

  Veure fitxa
Email: cdevesa@ajcalp.es
Phone:

Joaquín Perles Pérez

Joaquín Perles Pérez

Oposició

  Veure fitxa
Email: xperles@ajcalp.es
Phone: +34 646 433 523

Carlos Ortín Tomás

Carlos Ortín Tomás

Oposició

  Veure fitxa
Email: cortin@ajcalp.es
Phone: +34 607 432 903

Francisco José Quiles Zaragoza

Francisco José Quiles Zaragoza

Oposició

  Veure fitxa
Email: fquiles@ajcalp.es
Phone:

Antonio Tur Pastor

Antonio Tur Pastor

Oposició

  Veure fitxa
Email: aturp@ajcalp.es
Phone: